Location : Home > U > UWZ1C681MCL1GS
UWZ1C681MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWZ1C681MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWZ1C681MCL1GS CAP ALUM 680UF 20 16V SMD 484300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UWZ1C681MCL1GS CAP ALUM 680UF 20 16V SMD 589500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWZ1C681MCL1GS CAP ALUM 680UF 20 16V SMD 484300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UWZ1C681MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 680uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UWZ1C681MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 680uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWZ1C681MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk