Location : Home > U > UWZ1A471MCL1GS
UWZ1A471MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWZ1A471MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWZ1A471MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 470uF 8x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWZ1A471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 10V SMD 495500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UWZ1A471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 10V SMD 600700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWZ1A471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 10V SMD 495500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UWZ1A471MCL1GS 15+ 82000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.