Location : Home > U > UWZ1A470MCL1GS
UWZ1A470MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWZ1A470MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWZ1A470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 47uF 105c 6.3X5.4 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWZ1A470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 10V SMD 798300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UWZ1A470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 10V SMD 88490 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UWZ1A470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 47uF 105c 6.3X5.4 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd