Location : Home > U > UWZ1A102MCL1GS
UWZ1A102MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWZ1A102MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWZ1A102MCL1GS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 484000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UWZ1A102MCL1GS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 589200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWZ1A102MCL1GS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 484000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UWZ1A102MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 1000uF 10x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UWZ1A102MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWZ1A102MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 1000uF 10x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com