Location : Home > U > UWZ0J471MCL1GS
UWZ0J471MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWZ0J471MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWZ0J471MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWZ0J471MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 470uF 8x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UWZ0J471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 6.3V SMD 592600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UWZ0J471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 6.3V SMD 697800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWZ0J471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 6.3V SMD 592600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited