Location : Home > U > UWZ0J102MCL1GS
UWZ0J102MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWZ0J102MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWZ0J102MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWZ0J102MCL1GS CAP ALUM 1000UF 20 6.3V SMD 693100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWZ0J102MCL1GS CAP ALUM 1000UF 20 6.3V SMD 587900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UWZ0J102MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 1000uF 10x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UWZ0J102MCL1GS CAP ALUM 1000UF 6.3V 20 SMD 150400 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd