Location : Home > U > UWT1H470MCL1GS
UWT1H470MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWT1H470MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWT1H470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 47uF 6.3x7.7 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
UWT1H470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 47uF 6.3x7.7 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UWT1H470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 50V SMD 1244400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UWT1H470MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWT1H470MCL1GS s/n 17300 NICHICON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UWT1H470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 47uF 6.3x7.7 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com