Location : Home > U > UWT1E101MCL1GS
UWT1E101MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWT1E101MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWT1E101MCL1GS CAP ALUM 100UF 20 25V SMD 1220600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UWT1E101MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 100uF 105c 6.3x7.7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com