Location : Home > U > UWS1C471MCL1GS
UWS1C471MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWS1C471MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWS1C471MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 470uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWS1C471MCL1GS 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UWS1C471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 1256500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UWS1C471MCL1GS CAP ALUM 470UF 16V 20 SMD 79505 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UWS1C471MCL1GS CAP ALUM 470UF 20 16V SMD 98190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com