Location : Home > U > UWG1V331MNL1GS
UWG1V331MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWG1V331MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWG1V331MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 330uF 105c 10X10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWG1V331MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWG1V331MNL1GS -- 10490 NICHICON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
UWG1V331MNL1GS CAP ALUM 330UF 20 35V SMD 586100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UWG1V331MNL1GS CAP ALUM 330UF 20 35V SMD 691300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWG1V331MNL1GS standard package with RoHS 46850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.