Location : Home > U > UWG1C680MCL1GS
UWG1C680MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWG1C680MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWG1C680MCL1GS CAP ALUM 68UF 20 16V SMD 798300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UWG1C680MCL1GS CAP ALUM 68UF 20 16V SMD 903500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWG1C680MCL1GS standard package with RoHS 46200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UWG1C680MCL1GS CAP ALUM 68UF 20 16V SMD 798300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UWG1C680MCL1GS 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
UWG1C680MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 68uF 105c 8X6.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWG1C680MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk