Location : Home > U > UWD1E101MCL1GS
UWD1E101MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UWD1E101MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UWD1E101MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 100uF 6.3x7.7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UWD1E101MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UWD1E101MCL1GS CAP ALUM 100UF 20 25V SMD 880400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UWD1E101MCL1GS standard package with RoHS 46540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UWD1E101MCL1GS CAP ALUM 100UF 20 25V SMD 775200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UWD1E101MCL1GS 16+ 100001 NICHICON 16+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.