Location : Home > U > UVZ2W3R3MPD
UVZ2W3R3MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2W3R3MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2W3R3MPD CAP ALUM 3.3UF 450V 20 RADIAL 10098 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
UVZ2W3R3MPD CAP ALUM 3.3UF 20 450V RADIAL 1343100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ2W3R3MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 450volts 3.3uF 10x16 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ2W3R3MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk