Location : Home > U > UVZ2W101MRD
UVZ2W101MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2W101MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2W101MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 450volts 100uF 105c 22x40 10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ2W101MRD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ2W101MRD CAP ALUM 100UF 20 450V RADIAL 706400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVZ2W101MRD standard package with RoHS 46420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ2W101MRD CAP ALUM 100UF 20 450V RADIAL 601200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVZ2W101MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 450volts 100uF 105c 22x40 10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd