Location : Home > U > UVZ2V101MHD
UVZ2V101MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2V101MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2V101MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ2V101MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 100uF 105c 18x40 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ2V101MHD CAP ALUM 100UF 20 350V RADIAL 913800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.