Location : Home > U > UVZ2V100MPD1TD
UVZ2V100MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2V100MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2V100MPD1TD CAP ALUM 10UF 20 350V RADIAL 1315200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ2V100MPD1TD standard package with RoHS 47030 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ2V100MPD1TD CAP ALUM 10UF 20 350V RADIAL 583700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
UM-2NPA/BX Battery Products Batteries Non-Rechargeable (Primary) BATTERY ZINC 1.5V C