Location : Home > U > UVZ2D470MHH
UVZ2D470MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ2D470MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ2D470MHH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ2D470MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 200V 105c 12.5x20 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVZ2D470MHH CAP ALUM 47UF 20 200V RADIAL 1417700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ2D470MHH CAP ALUM 47UF 20 200V RADIAL 800700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.