Location : Home > U > UVZ1V472MHD
UVZ1V472MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1V472MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1V472MHD standard package with RoHS 46450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ1V472MHD CAP ALUM 4700UF 20 35V RADIAL 1437300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ1V472MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 4700uF 18x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com