Location : Home > U > UVZ1V221MPD1TD
UVZ1V221MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1V221MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1V221MPD1TD n/a 42000 NCH 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UVZ1V221MPD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ1V221MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 35V 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ1V221MPD1TD standard package with RoHS 47110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UVZ1V221MPD1TD CAP ALUM 220UF 20 35V RADIAL 1341300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVZ1V221MPD1TD CAP ALUM 220UF 20 35V RADIAL 706000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVZ1V221MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 35V 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd