Location : Home > U > UVZ1V103MRD
UVZ1V103MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1V103MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1V103MRD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ1V103MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 10000uF 105c 22x50 1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ1V103MRD standard package with RoHS 46900 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ1V103MRD CAP ALUM 10000UF 20 35V RADIAL 1423300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com