Location : Home > U > UVZ1J101MPD1TD
UVZ1J101MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1J101MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1J101MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 63V 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ1J101MPD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVZ1J101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 1210100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ1J101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 691100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.