Location : Home > U > UVZ1J101MPD
UVZ1J101MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1J101MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1J101MPD CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 812600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVZ1J101MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 100uF 10x12.5 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com