Location : Home > U > UVZ1H4R7MDD
UVZ1H4R7MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1H4R7MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1H4R7MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 4.7uF 5x11 20 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ1H4R7MDD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-75-G-AD-D-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Vented Gauge Male - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-2000-S-U-MD-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 2000 PSI (13789.51 kPa) Sealed Gauge Female - 7/16" (11.11mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder
19248 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories SAT RPLCMNT DUAL OPR MNTRS
19248 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
19248 Phoenix Contact 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
19248 Phoenix Contact 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com