Location : Home > U > UVZ1E102MPD
UVZ1E102MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1E102MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1E102MPD standard package with RoHS 46420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVZ1E102MPD CAP ALUM 1000UF 20 25V RADIAL 1320500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVZ1E102MPD s/n 15400 NICHICON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UVZ1E102MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 1000uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com