Location : Home > U > UVZ1A102MPD
UVZ1A102MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ1A102MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ1A102MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 1000uF 10x12.5 20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ1A102MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-75-S-R-I12-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Sealed Gauge Male - M12 x 1.0 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-75-S-R-I12-5V-000-000 SSI 46830 1525+ SENSOR 75PSIS M12 5V 12 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-75-S-R-I12-5V-000-000 SSI 57189 1516+ SENSOR 75PSIS M12 5V 12 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P51-100-G-A-I12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
LSZ51A Switches Accessories LEVER FIXED FRONT NYLON ROLLER
LSZ51A ELECTRONIC 27750 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
LSZ51A Originalnew 158190 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EX-11B-CN03-M8 Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial SENSOR PHOTO NPN 150MM 12-24VDC
EX-11B-CN03-M8 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EX-11B-CN03-M8 Panasonic 48190 1525+ SENSOR PHOTO NPN 150MM 12-24VDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EX-11B-CN03-M8 Panasonic 48190 1525+ SENSOR PHOTO NPN 150MM 12-24VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EX-11B-CN03-M8 Panasonic 57869 1516+ SENSOR PHOTO NPN 150MM 12-24VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M18-LT6000-A-P-J IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M18-LT6000-A-P-J NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OPB390L11Z Sensors, Transducers Optical Sensors - Photointerrupters - Slot Type - Transistor Output Optical Sensor Transmissive 0.125" (3.18mm) Phototransistor PCB Mount
OPB390L11Z TT Electronics/Optek Technolog 50000 2015+ New & Original parts Topic Electronics Co.,Ltd
PPT2-0020GKX2VS Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 20 PSI (137.9 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok?, Male - 1/8" (3.18mm) Swagelok? 0 V ~ 5 V Module Cube
PPT2-0020GKX2VS IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPT2-0020GKX2VS NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50SPT36-01-2-03S Switches Rotary Switches Rotary Switch 3 Position DP3T 150mA (AC), 200mA (DC) 115VAC Panel Mount, Through Hole
50SPT36-01-2-03S IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
400MSP3R1BLKM7QE Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 3A (AC/DC) 120V Through Hole, Right Angle, Vertical
400MSP3R1BLKM7QE E-Switch 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
400MSP3R1BLKM7QE E-Switch 8000 2015+ 2015+ ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
400MSP3R1BLKM7QE E-Switch 57499 15+ SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
400MSP3R1BLKM7QE IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KP0215ACAKG03RGB-1FJB NEW 97870 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
5131901604 Switches Pushbutton Switches SWITCH BASE
A22R-FW-10A Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front
A22R-FW-10A Omron 140000 NEW RoHS NEW RoHS FindCores Electronics Inc.
A22R-FW-10A Omron 1-3000 2014+ SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V Ameyic Electronics Limited
A22R-FW-10A Omron 140000 17+/18+ SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V FindCores Electronics Co.,Ltd.
A22R-FW-10A Omron 57649 15+ SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V Unitronix Electronics Limited
SPA08B Switches DIP Switches Dip Switch SPST 8 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 10mA 20VDC
SPA08B C&K Components 17390 1525+ SWITCH SIP SPST 8POS VERT UNSLD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SPA08B C&K Components 8000 2015+ SWITCH SIP SPST 8POS VERT UNSLD ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SPA08B NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44538-0120 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SAFETY 2NC 4A 230V