Location : Home > U > UVZ0J102MPD1TD
UVZ0J102MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVZ0J102MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVZ0J102MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1000uF 6.3V 105c 8x11.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVZ0J102MPD1TD RoHS Compliant 38776 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVZ0J102MPD1TD standard package with RoHS 46520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UVZ0J102MPD1TD CAP ALUM 1000UF 20 6.3V RADIAL 693200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVZ0J102MPD1TD CAP ALUM 1000UF 20 6.3V RADIAL 1212200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited