Location : Home > U > UVY2V100MPD
UVY2V100MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY2V100MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY2V100MPD RoHS Compliant 38696 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVY2V100MPD CAP ALUM 10UF 20 350V RADIAL 98730 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UVY2V100MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 10uF 10x12.5 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVY2V100MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk