Location : Home > U > UVY2G101MHD
UVY2G101MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY2G101MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY2G101MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVY2G101MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 100uF 18x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVY2G101MHD CAP ALUM 100UF 20 400V RADIAL 807600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.