Location : Home > U > UVY2E220MPD
UVY2E220MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY2E220MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY2E220MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVY2E220MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 22uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVY2E220MPD RoHS Compliant 39336 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVY2E220MPD CAP ALUM 22UF 20 250V RADIAL 98890 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com