Location : Home > U > UVY2D470MHD
UVY2D470MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY2D470MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY2D470MHD CAP ALUM 47UF 20 200V RADIAL 98890 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UVY2D470MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVY2D470MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 47uF 12.5x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com