Location : Home > U > UVY2A221MHD
UVY2A221MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY2A221MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY2A221MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 220uF 20 12.5X20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVY2A221MHD originalnew? 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVY2A221MHD CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 98570 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UVY2A221MHD RoHS Compliant 39346 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor