Location : Home > U > UVY1C222MPD
UVY1C222MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY1C222MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY1C222MPD N/A 50000 NICHICON 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
UVY1C222MPD N/A 50000 NICHICON 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
UVY1C222MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVY1C222MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 2200uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-1500-A-S-M12-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1500 PSI (10342.14 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder
OPB913W55 Sensors, Transducers Optical Sensors - Photointerrupters - Slot Type - Logic Output Optical Sensor Transmissive 0.375" (9.53mm) Module, Pre-Wired
OPB913W55 TT Electronics/Optek Technolog 50000 2015+ New & Original parts Power Agency Co.,Ltd
50EPT90-01-1-04N Switches Rotary Switches Rotary Switch 4 Position SP4T 150mA (AC), 200mA (DC) 115VAC Panel Mount, Through Hole
50EPT90-01-1-04N IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
50EPT90-01-1-04N S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
C1500WRBB Switches Rocker Switches SWITCH ROCKER
C1500WRBB NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C1500WRBB Arcolectric 16610 1525+ SWITCH ROCKER SPST 16A 250V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1500WRBB IC 36500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C1500WRBB NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-20GQ Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 20A 125V