Location : Home > U > UVR2E470MHD1TO
UVR2E470MHD1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2E470MHD1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2E470MHD1TO CAP ALUM 47UF 20 250V RADIAL 1348700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR2E470MHD1TO Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 250V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR2E470MHD1TO CAP ALUM 47UF 20 250V RADIAL 693500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVR2E470MHD1TO CAP ALUM 47UF 20 250V RADIAL 798700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR2E470MHD1TO CAP ALUM 47UF 20 250V RADIAL 693500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVR2E470MHD1TO Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 250V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR2E470MHD1TO 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.