Location : Home > U > UVR2E101MHD
UVR2E101MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2E101MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2E101MHD CAP ALUM 100UF 20 250V RADIAL 712000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVR2E101MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 100uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR2E101MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk