Location : Home > U > UVR2C4R7MED1TD
UVR2C4R7MED1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2C4R7MED1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2C4R7MED1TD CAP ALUM 4.7UF 20 160V RADIAL 594100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR2C4R7MED1TD CAP ALUM 4.7UF 20 160V RADIAL 1220400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVR2C4R7MED1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 160V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
UVR2C4R7MED1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 160V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR2C4R7MED1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 160V 85c 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UVR2C4R7MED1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 160V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com