Location : Home > U > UVR2C470MHD1TO
UVR2C470MHD1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2C470MHD1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2C470MHD1TO Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 160V 85c 12.5x20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR2C470MHD1TO CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 710300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVR2C470MHD1TO CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 815500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR2C470MHD1TO CAP ALUM 47UF 20 160V RADIAL 710300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVR2C470MHD1TO Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 160V 85c 12.5x20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR2C470MHD1TO 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.