Location : Home > U > UVR2C331MRD6
UVR2C331MRD6
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2C331MRD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2C331MRD6 DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UVR2C331MRD6 CAP ALUM 330UF 20 160V RADIAL 502500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVR2C331MRD6 RoHS Compliant 39406 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVR2C331MRD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 330uF 22x30 20 10LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WGTBS8EZ Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories BRACKET, TRAPEZE, 8", WYR-GRID
WGTBS8EZ IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WGTBS8EZ NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
173-61600 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 16MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 100