Location : Home > U > UVR2A102MHD
UVR2A102MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR2A102MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR2A102MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 1000uF 20 18X40 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR2A102MHD standard package with RoHS 46790 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVR2A102MHD CAP ALUM 1000UF 20 100V RADIAL 1531700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com