Location : Home > U > UVR1V220MDD
UVR1V220MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1V220MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1V220MDD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1V220MDD CAP ALUM 22UF 35V 20 RADIAL 9148 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0810-2044 Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT CYCLON SLA 2V 2.5AH GREEN