Location : Home > U > UVR1V153MRA
UVR1V153MRA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1V153MRA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1V153MRA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 15000uF 35V 85c 25x50 20 12. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1V153MRA CAP ALUM 15000UF 20 35V RADIAL 1216100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1V153MRA 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk