Location : Home > U > UVR1V100MDD1TA
UVR1V100MDD1TA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1V100MDD1TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1V100MDD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 10uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1V100MDD1TA CAP ALUM 10UF 20 35V RADIAL 611700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR1V100MDD1TA CAP ALUM 10UF 20 35V RADIAL 1238000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVR1V100MDD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 10uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
UVR1V100MDD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 10uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1V100MDD1TA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 10uF 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd