Location : Home > U > UVR1J682MRD
UVR1J682MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1J682MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1J682MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 6800uF 25x50 20 12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1J682MRD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1J682MRD standard package with RoHS 47120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVR1J682MRD CAP ALUM 6800UF 20 63V RADIAL 1324200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com