Location : Home > U > UVR1J332MRD6
UVR1J332MRD6
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1J332MRD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1J332MRD6 CAP ALUM 3300UF 20 63V RADIAL 1541400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1J332MRD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1J332MRD6 N/A 84000 NICHICON 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
UVR1J332MRD6 N/A 84000 NICHICON 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
UVR1J332MRD6 N/A 84000 NICHICON 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
UVR1J332MRD6 RoHS Compliant 39406 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVR1J332MRD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 3300uF 25x30 20 12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com