Location : Home > U > UVR1J222MHD
UVR1J222MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1J222MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1J222MHD standard package with RoHS 46780 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVR1J222MHD CAP ALUM 2200UF 20 63V RADIAL 1524000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1J222MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 2200uF 18x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com