Location : Home > U > UVR1J101MPD1TD
UVR1J101MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1J101MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1J101MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 100uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1J101MPD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1J101MPD1TD RoHS Compliant 39316 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVR1J101MPD1TD standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UVR1J101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 708000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR1J101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 63V RADIAL 1355300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited