Location : Home > U > UVR1J100MDD1TA
UVR1J100MDD1TA
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1J100MDD1TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1J100MDD1TA CAP ALUM 10UF 20 63V RADIAL 89010 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UVR1J100MDD1TA CAP ALUM 10UF 20 63V RADIAL 1413300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-9036-18 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 18AWG LEAD
SO63-5-9036-18 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
875105142001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD