Location : Home > U > UVR1H2R2MDD1TD
UVR1H2R2MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1H2R2MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1H2R2MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 2.2uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1H2R2MDD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1H2R2MDD1TD CAP ALUM 2.2UF 20 50V RADIAL 1314000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1H2R2MDD1TD CAP ALUM 2.2UF 20 50V RADIAL 789000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR1H2R2MDD1TD CAP ALUM 2.2UF 20 50V RADIAL 1314000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVR1H2R2MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 2.2uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
UVR1H2R2MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 2.2uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1H2R2MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 2.2uF 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd