Location : Home > U > UVR1H101MPD1TD
UVR1H101MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1H101MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1H101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL 1518900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1H101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL 88970 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UVR1H101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 50V RADIAL 893900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR1H101MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 50V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com