Location : Home > U > UVR1C470MDD1TD
UVR1C470MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1C470MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1C470MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 47uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1C470MDD1TD CAP ALUM 47UF 20 16V RADIAL 701800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVR1C470MDD1TD CAP ALUM 47UF 20 16V RADIAL 1226800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVR1C470MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 47uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
UVR1C470MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 47uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1C470MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 47uF 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd