Location : Home > U > UVR1C330MDD1TD
UVR1C330MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1C330MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1C330MDD1TD CAP ALUM 33UF 20 16V RADIAL 1523100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1C330MDD1TD CAP ALUM 33UF 20 16V RADIAL 99190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UVR1C330MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 16V 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd